Redizajn web sídla PlatbaMobilom.sk

Marcel Friga 21. marec 2018 v kategórii Novinky

Po viacročnom úspešnom prevádzkovaní služby PlatbaMobilom.sk prišiel čas na modernizáciu tejto populárnej platobnej platformy. Webové sídlo dostalo atraktívnejšiu, prehľadnejšiu a responzívnu podobu.

Okrem verejnej časti webu sme sprehľadnili aj administračné rozhranie pre klientov, ktorí platobný systém využívajú na spoplatnenie svojich služieb.

Platba prostredníctvom PlatbaMobilom.sk je realizovaná zaslaním SMS s vygenerovaným kódom na krátke číslo 8866. Zákazník nemusí vlastniť platobnú kartu, ani účet elektronického bankovníctva. Mobilný operátor mu uhradenú sumu strhne z predplateného kreditu alebo vyúčtuje v mesačnej faktúre.

Služba umožňuje platby v rozsahu 0,15 - 30 €. Je vhodná predovšetkým na platby za služby a tovary s nízkou cenou a vysokou obrátkovosťou, kde predstavuje pohodlný a výhodný spôsob spoplatnenia.

Zdieľajte článok

Zasielajte mi nové články na e-mail:

Ďalšie články z kategórie Novinky

SMS platba pre lekar.digital

18. marec 2024

Pre spoločnosť Moji lekári sme sprístupnili možnosť zakúpenia jednej zo služieb, ktorú spoločnosť poskytuje na svojom portáli lekar.digital. SMS platba sa týka týchto služieb: rezervácia termínu pre pacienta u lekára na konkrétny dátum a čas so zabezpečením notifkácie...

PlatbaMobilom.sk pre tamhost.cz

24. január 2024

Pre vytvorenie hostingu na serveri sme poskytli možnosť PlatbaMobilom.sk pre stránku tamhost.cz. Službu môžu využiť zákazníci vtedy, ak jednorazová platba nepresiahne sumu 30 €. Cenové hladiny pre túto službu sú 1 – 30 €.

Spokojní klienti

Ceníme si dôveru mnohých významných klientov

Môžeme vám pomôcť?

Sme otvorení každej požiadavke. Radi využijeme naše skúsenosti vo váš prospech.