20-ročné skúsenosti

Rástli sme spolu s internetom, v súčasných trendoch a technológiách tvorby webu sme doma.

Komplexné riešenie

Aj vďaka prevádzke vlastných webov rozumieme komplexnosti ich tvorby. Zastrešíme ju od návrhu až po správu a marketing.

Redakčný systém

Vytvorili sme redakčný systém SwiftSite na jednoduchú správu obsahu webov. Vieme ho aj flexibilne prispôsobiť požiadavkám klienta.

obrázok webdizajn

Premyslený web dizajn

Naším cieľom je tvoriť webové sídla, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale sa aj dobre používajú. Profesionálny vzhľad vytvorí dobrý prvý dojem. Za ním však musia stáť ďalšie kvalitatívne atribúty:

  • použiteľnosť - intuitívna navigácia, prehľadná štruktúra obsahu,
  • nájditeľnosť - kvalitný obsah zrozumiteľný pre ľudí aj vyhľadávače,
  • prístupnosť - web použiteľný aj pre zdravotne znevýhodnených používateľov.

Služby v oblasti web dizajnu preto poskytujeme komplexne, t.j. od koncepčného návrhu cez informačnú štruktúru, navigačné rozhranie, grafickú realizáciu - dizajn, programovanie, prevádzku a aktualizáciu, až po podporu návštevnosti.

Naše projekty

Optimalizácia výkonnosti webov

Aby webové sídlo efektívne plnilo požadované ciele, dbáme na jeho optimalizáciu už pri návrhu. Ak ide o už zabehnutý web, rovnako ho môžeme zefektívniť niekoľkými metódami.

Optimalizácia pre vyhľadávače - SEO

Cieľom optimalizácie je zlepšiť hodnotenie stránok vyhľadávačmi a tým získať vyššiu návštevnosť a/alebo viac konverzií . Tento cieľ dosiahneme sprehľadnením štruktúry webu, úpravou a tvorbou kvalitného obsahu a podporou tohto obsahu spätnými odkazmi. Všetky tieto požiadavky zohľadníme v SEO audite webu. Do auditu zahrnieme zoznam odporúčaní a pomôžeme vám s úpravou webu v súlade s odporúčaniami.

Analýza prístupnosti a použiteľnosti stránok

Základom úspechu každého webu je, aby návštevníci pochopili jeho účel, vedeli sa na ňom ľahko orientovať a našli tak, čo hľadajú. Na túto požiadavku odpovedá analýza použiteľnosti webu. Na základe heuristickej analýzy použiteľnosti odhalíme slabé miesta webu a vypracujeme návrhy na zlepšenie.

S použiteľnosťou je spojená aj prístupnosť webu pre všetkých používateľov bez ohľadu na to, akým spôsobom naň pristupujú. Ide tu predovšetkým o zdravotne znevýhodnených používateľov, ktorí používajú asistenčné technológie (čítačky obrazovky, upravené klávesnice a pod.). Optimalizácia prístupnosti je založená predovšetkým na prehľadnom štruktúrovaní obsahu a dôslednom prepojení formy a významu pomocou (sémantických) značiek jazyka HTML.

Internetový marketing

Výkonnostná reklama v Google (systém AdWords), či na Facebooku efektívne podporí dobre navrhnutý web. Umožňuje mimoriadne presné cielenie buď priamo podľa používateľmi hľadaných fráz alebo aj podľa ich demografických údajov a záujmov. Toto využijeme pri návrhu kampaní a reklamných textov zameraných na relevantnú cieľovú skupinu. Vďaka veľmi dobrým možnostiam merania tejto formy reklamy budeme mať možnosť sledovať jej vplyv na zvyšovanie predaja a návratnosť investície. Navyše ako partner Google vám v AdWords môžeme ponúknuť inzertný kredit 75 eur zadarmo.

6 hlavných faktorov používateľskej skúsenosti
SwiftSite - redakčný systém obrázok

Úpravy webu ľahko a rýchlo so SwiftSite

SwiftSite - profesionálny redakčný systém (CMS), s ktorým môžete aktualizovať webové sídla aj bez technických znalostí. Jednoduchosť práce so systémom, široká škála predprogramovaných možností a rýchlosť aktualizácie, predstavujú najčastejšie oceňované výhody SwiftSite.

Prečo SwiftSite

SwiftSite je záruka, že vaša prezentácia na internete bude stále aktuálna a rýchlo aktualizovateľná. Umožňuje veľmi jednoduchú aktualizáciu stránok bez potreby ovládania programovacích alebo skriptovacích jazykov. Tvorba a aktualizácia obsahu stránok sa vykonáva v SwiftEditor-e, ktorý je podobný aplikácii MS Word.

Komponenty SwiftSite

SwiftSite sa skladá z niekoľkých základných logických celkov - komponentov, ktoré spolu tvoria komplexný nástroj na správu web sídla – Štruktúra (webu), Predlohy (vzhľadu stránok), SwiftEditor, Zdroje (nahrané súbory), Publikovanie (zmien), Moduly (rozšírené funkcie), Nastavenia.

Moduly SwiftSite

Redakčný systém SwiftSite je navrhnutý modulárne. Podľa aktuálnych požiadaviek a charakteru vášho web sídla si môžete (aj dodatočne) nainštalovať potrebné moduly, napríklad Vyhľadávanie, Anketa, Registrácia atď. a vložiť ich priamo na vaše stránky. V prípade potreby vieme vytvoriť modul „na kľúč“ podľa špecifikácie zákazníka.

Efektívne oslovenie zákazníkov so SwiftMail

Napriek vývoju komunikačných služieb e-mail stále zostáva kanálom, ktorým môžete adresne osloviť najväčší počet vašich zákazníkov. E-mail marketing môže byť mimoriadne efektívnym predajným kanálom, ak máte správny obsah a nástroj. My vieme zabezpečiť oboje. SwiftMail je online nastroj na e-mail a SMS marketing, ktorý umožňuje správu zoznamov adries, tvorbu správ a ich plánované rozoslanie vo forme e-mailu alebo SMS. Samozrejmosťou je štatistické vyhodnotenie úspešnosti emailingu. SwiftMail je možné priamo prepojiť s vašou web stránkou pomocou formulára na prihlásenie na odber noviniek.

SwiftMail obrázok

Spokojní klienti

Ceníme si dôveru mnohých významných klientov

Certifikáty

Certifkát Google Mobile Sites Certifikát Google AdWords Certified Professional Certifikát Google Analytics Qualified Individual

Môžeme vám pomôcť?

Sme otvorení každej požiadavke. Radi využijeme naše skúsenosti vo váš prospech.