Spustené web sídlo NajZvieratko.sk

Marcel Friga 22. marec 2011 v kategórii Novinky

Dňa 21.3.2011 bolo spustené web sídlo pre spoločnosť Zoznam s.r.o. www.najzvieratko.sk. Partnerom projektu je aj spoločnosť ELET, s.r.o., ktorá web sídlo komplexne pripravila. Cieľom bolo vytvoriť web sídlo, prostredníctvom ktorého môžu návštevníci:

  • prihlásiť do súťaže svojho domáceho miláčika (zvieratko),
  • hlasovať za svojho favorita.

Súťaž prebieha v 4 kategóriách:

Hlasovanie prebieha na web sídle www.najzvieratko.sk aj prostredníctvom mobilného telefónu, kde hlasujúci posielajú SMS na skrátené číslo. Na základe udelených hlasov sa 5.5.2011 vytvorí nadstavbová skupina, ktorá už bude postupne hrať o víťaza svojej kategórie. Súťaž končí 16.5.2011.

Po technickej stránke spĺňa web sídlo štandardy World Wide Web konzorcia týkajúce sa prístupnosti webu (WCAG 1.0) a vychádza z aktuálnych poznatkov a trendov rešpektujúcich kvalitatívne atribúty web stránok, ku ktorým patria použiteľnosť, prístupnosť, kredibilita a nájditeľnosť.

Zdieľajte článok

Zasielajte mi nové články na e-mail:

Ďalšie články z kategórie Novinky

MaryCohr.sk už aj s e-shopom

11. apríl 2019

Pre Štúdio krásy Mary Cohr sme vynovili web sídlo. Cieľom bolo web zatraktívniť, no zachovať pritom v najväčšej možnej miere dizajn materskej spoločnosti. Druhým, no podstatnejším cieľom bolo sprístupniť produkty Mary Cohr aj na predaj prostredníctvom e-shopu. V...

Nová DonáškaKvetov.sk k MDŽ

7. marec 2019

Po desiatich rokoch úspešnej prevádzky už portál DonáškaKvetov.sk pôsobil po dizajnovej značne zastaralo. Preto sme pri príležitosti Medzinárodného dňa žien pripravili jeho redizajn. Cieľom bolo "oživiť" vzhľad portálu, spraviť ho prístupnejším a atraktívnejším...

Spokojní klienti

Ceníme si dôveru mnohých významných klientov

Môžeme vám pomôcť?

Sme otvorení každej požiadavke. Radi využijeme naše skúsenosti vo váš prospech.