Redizajn web sídla www.naturprodukt.sk

Marcel Friga 16. júl 2013 v kategórii Novinky

Dňa16. 7. 2013 bolo spustené web sídlo pre spoločnosť Naturprodukt, spol. s r.o., na ktorom bol po niekoľkých rokoch robený redizajn. Web sídlo zároveň používa redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET, s.r.o..

Keďže bolo pôvodné web sídlo vytvorené už pred niekoľkými rokmi, bolo cieľom web sídlo vynoviť, spraviť ho atraktívnejším pre návštevníka, sprehľadniť prezeranie a objednávanie produktov návštevníkom web sídla.

Zároveň s redizajnom web sídla sa kládol dôraz aj na responzivitu, čiže web sídlo sa prispôsobuje zobrazeniu na jednotlivých mobilných zariadeniach.

Obrázok web sídla

Zdieľajte článok

Zasielajte mi nové články na e-mail:

Ďalšie články z kategórie Novinky

MaryCohr.sk už aj s e-shopom

11. apríl 2019

Pre Štúdio krásy Mary Cohr sme vynovili web sídlo. Cieľom bolo web zatraktívniť, no zachovať pritom v najväčšej možnej miere dizajn materskej spoločnosti. Druhým, no podstatnejším cieľom bolo sprístupniť produkty Mary Cohr aj na predaj prostredníctvom e-shopu. V...

Nová DonáškaKvetov.sk k MDŽ

7. marec 2019

Po desiatich rokoch úspešnej prevádzky už portál DonáškaKvetov.sk pôsobil po dizajnovej značne zastaralo. Preto sme pri príležitosti Medzinárodného dňa žien pripravili jeho redizajn. Cieľom bolo "oživiť" vzhľad portálu, spraviť ho prístupnejším a atraktívnejším...

Spokojní klienti

Ceníme si dôveru mnohých významných klientov

Môžeme vám pomôcť?

Sme otvorení každej požiadavke. Radi využijeme naše skúsenosti vo váš prospech.