Redakčný systém pre web sídlo www.bratislavskymajales.sk

Marcel Friga 19. apríl 2012 v kategórii Novinky

Dňa 19. 4. 2013 bolo spustené nové web sídlo www.bratislavskymajales.sk, ktoré používa redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET, s.r.o..

Web sídlo bolo vytvorené ako podpora bezplatnej akcie Bratislavský majáles - Otvorený mestský festival, ktorý sa koná na Tyršovom nábreží v Bratislave. Nájdete na ňom informácie o akcii - program, miesto konania a fotografie z akcie podľa ročníkov konania festivalu.

Taktiež bola v rámci projektu zriadená služba PlatbaMobilom.sk, prostredníctvom ktorej môžu návštevníci poslať dobrovoľné vstupné a tým sa zapojiť do žrebovania tomboly o atraktívne ceny.

 

Zdieľajte článok

Zasielajte mi nové články na e-mail:

Ďalšie články z kategórie Novinky

MaryCohr.sk už aj s e-shopom

11. apríl 2019

Pre Štúdio krásy Mary Cohr sme vynovili web sídlo. Cieľom bolo web zatraktívniť, no zachovať pritom v najväčšej možnej miere dizajn materskej spoločnosti. Druhým, no podstatnejším cieľom bolo sprístupniť produkty Mary Cohr aj na predaj prostredníctvom e-shopu. V...

Nová DonáškaKvetov.sk k MDŽ

7. marec 2019

Po desiatich rokoch úspešnej prevádzky už portál DonáškaKvetov.sk pôsobil po dizajnovej značne zastaralo. Preto sme pri príležitosti Medzinárodného dňa žien pripravili jeho redizajn. Cieľom bolo "oživiť" vzhľad portálu, spraviť ho prístupnejším a atraktívnejším...

Spokojní klienti

Ceníme si dôveru mnohých významných klientov

Môžeme vám pomôcť?

Sme otvorení každej požiadavke. Radi využijeme naše skúsenosti vo váš prospech.