Nové web sídlo www.topfotka.sk

Marcel Friga 9. máj 2011 v kategórii Novinky

Dňa 9.5.2011 bolo spustené web sídlo so súťažou o najlepšiu fotku pre spoločnosť Zoznam s.r.o. www.topfotka.sk. Partnerom projektu je aj spoločnosť ELET, s.r.o., ktorá web sídlo komplexne pripravila. Cieľom bolo vytvoriť web sídlo, prostredníctvom ktorého môžu návštevníci:

  • prihlásiť do súťaže svoju obľúbenú fotku,
  • hlasovať za fotku.

Súťaž prebieha v 10 kategóriách:

Hlasovanie prebieha na web sídle www.topfotka.sk aj prostredníctvom mobilného telefónu, kde hlasujúci posielajú SMS na skrátené číslo. Na základe udelených hlasov sa 16.6.2011 vytvorí nadstavbová skupina založena na dueloch, z ktorých budú fotky následne vyraďované na základe hlasov až do finálového súboja.

Motiváciou pre pridávanie fotografií a hlasovanie za svojho favorita sú ceny ako pre hlasujúcich, tak aj pre súťažiacich, a to mobilné telefóny. Hlavnou cenou pre súťažiacich je fotoaparát Nikon D 5100 + Nikkor 18-55/3,5-5,6 G ED VR. Súťaž končí 30.6.2011.

Po technickej stránke spĺňa web sídlo štandardy World Wide Web konzorcia týkajúce sa prístupnosti webu (WCAG 1.0) a vychádza z aktuálnych poznatkov a trendov rešpektujúcich kvalitatívne atribúty web stránok, ku ktorým patria použiteľnosť, prístupnosť, kredibilita a nájditeľnosť.

Zdieľajte článok

Zasielajte mi nové články na e-mail:

Ďalšie články z kategórie Novinky

MaryCohr.sk už aj s e-shopom

11. apríl 2019

Pre Štúdio krásy Mary Cohr sme vynovili web sídlo. Cieľom bolo web zatraktívniť, no zachovať pritom v najväčšej možnej miere dizajn materskej spoločnosti. Druhým, no podstatnejším cieľom bolo sprístupniť produkty Mary Cohr aj na predaj prostredníctvom e-shopu. V...

Nová DonáškaKvetov.sk k MDŽ

7. marec 2019

Po desiatich rokoch úspešnej prevádzky už portál DonáškaKvetov.sk pôsobil po dizajnovej značne zastaralo. Preto sme pri príležitosti Medzinárodného dňa žien pripravili jeho redizajn. Cieľom bolo "oživiť" vzhľad portálu, spraviť ho prístupnejším a atraktívnejším...

Spokojní klienti

Ceníme si dôveru mnohých významných klientov

Môžeme vám pomôcť?

Sme otvorení každej požiadavke. Radi využijeme naše skúsenosti vo váš prospech.