Nová DonáškaKvetov.sk k MDŽ

Marcel Friga 7. marec 2019 v kategórii Novinky

Po desiatich rokoch úspešnej prevádzky už portál DonáškaKvetov.sk pôsobil po dizajnovej značne zastaralo. Preto sme pri príležitosti Medzinárodného dňa žien pripravili jeho redizajn. Cieľom bolo "oživiť" vzhľad portálu, spraviť ho prístupnejším a atraktívnejším pre zákazníkov, ktorí pri rôznych príležitostiach chcú svojim blízkym poslať darček vo forme kytice alebo darčekového koša.

Úspešnú službu "Donáška kytíc do 2 hodín v Bratislave" sme sa snažili rozšíriť aj do iných miest, čo sa nám nakoniec podarilo a doručenie je už možné v celej SR.

Veríme, že nový portál bude naďalej ešte lepšie slúžiť všetkým, ktorí chcú potešiť svojich blízkych a nemôžu to spraviť osobne.

Zdieľajte článok

Zasielajte mi nové články na e-mail:

Ďalšie články z kategórie Novinky

Redizajn www.zoobratislava.sk

11. január 2021

Spustili sme vynovené web sídlo www.zoobratislava.sk. Cieľom pri redizajne bolo web sídlo zatraktívniť, spraviť ho prehľadnejším a najmä prístupnejším aj pre návštevníkov z mobilných zariadení. Kládli sme tiež dôraz na uľahčenie práce redaktorom pri jeho napĺňaní a to...

Unikátna služba SMS poistenia mesačných platieb

11. november 2020

V spolupráci s poisťovňou MetLife sme vytvorili unikátnu službu SMS poistenia mesačných platieb v domácnosti PoistenieFaktur.sk. Cieľom služby je priniesť jednoduché a férové poistenie okamžite dostupné prostredníctvom SMS aktivácie bez zbytočného...

Spokojní klienti

Ceníme si dôveru mnohých významných klientov

Môžeme vám pomôcť?

Sme otvorení každej požiadavke. Radi využijeme naše skúsenosti vo váš prospech.