Nová DonáškaKvetov.sk k MDŽ

Marcel Friga 7. marec 2019 v kategórii Novinky

Po desiatich rokoch úspešnej prevádzky už portál DonáškaKvetov.sk pôsobil po dizajnovej značne zastaralo. Preto sme pri príležitosti Medzinárodného dňa žien pripravili jeho redizajn. Cieľom bolo "oživiť" vzhľad portálu, spraviť ho prístupnejším a atraktívnejším pre zákazníkov, ktorí pri rôznych príležitostiach chcú svojim blízkym poslať darček vo forme kytice alebo darčekového koša.

Úspešnú službu "Donáška kytíc do 2 hodín v Bratislave" sme sa snažili rozšíriť aj do iných miest, čo sa nám nakoniec podarilo a rýchle doručenie je už možné aj v mestách Banská Bystrica a Nitra.

Veríme, že nový portál bude naďalej ešte lepšie slúžiť všetkým, ktorí chcú potešiť svojich blízkych a nemôžu to spraviť osobne.

Zdieľajte článok

Zasielajte mi nové články na e-mail:

Ďalšie články z kategórie Novinky

Vynovený portál POHLADNICE.sk

6. december 2018

Práve včas na najkrajšie sviatky v roku sme zmodernizovali náš najstarší a stále obľúbený web POHLADNICE.sk. Pripravili sme príjemne pôsobiaci responzívny dizajn, pridali posielanie vlastných pohľadníc a ďalej pracujeme na vylepšeniach. Potešiť blízkeho elektronickou (aj...

Redizajn web sídla a implementácia e-shopu na karpatskaperla.sk

10. máj 2018

Pre známe vinárstvo Karpatská perla sme pripravili kompletný redizajn webu vrátane nasadenia e-shopu. Samozrejmosťou bola responzívnosť, takže pekné víno je teraz možné objednať aj z mobilu. Cieľom redizajnu bolo okrem doplnenia e-shopu...

Spokojní klienti

Ceníme si dôveru mnohých významných klientov

Môžeme vám pomôcť?

Sme otvorení každej požiadavke. Radi využijeme naše skúsenosti vo váš prospech.