Mobilná aplikácia HLASY

Marcel Friga 2. október 2013 v kategórii Novinky

Dňa 30.9.2013 bola R. Müllerom, B. Kostkom z vokálnej skupiny Fragile a zástupcami Telekomu pokrstená mobilná aplikácia HLASY, ktorú vytvorila spoločnosť ELET, s.r.o. Aplikácia HLASY je bezplatná a dostupná pre operačné systémy Android a iOS.

Hlavnou časťou aplikácie je možnosť vytvoriť si vlastnú skladbu z originálnych hlasov R. Müllera a skupiny Fragile. Vytvorenú skladbu si môžete uložiť do svojej galérie a zároveň ju poslať do súťaže o smartfón Sony Xperia SP a 10 CD HLASY s podpismi Richarda Müllera. Súťaž prebieha v troch kolách.

Aplikácia taktiež obsahuje informácie o projekte HLASY, zoznam koncertov s možnosťou zakúpenia lístka na koncert, galériu z krstu CD a koncertov, ukážky skladieb z CD HLASY s možnosťou zakúpenia CD.

Prajeme príjemnú zábavu s touto aplikáciou.

Fotografie aplikácie
Fotografie aplikácie HLASY

Foto - Krst aplikácie
Fotografia z krstu aplikácie HLASY

Zdieľajte článok

Zasielajte mi nové články na e-mail:

Ďalšie články z kategórie Novinky

MaryCohr.sk už aj s e-shopom

11. apríl 2019

Pre Štúdio krásy Mary Cohr sme vynovili web sídlo. Cieľom bolo web zatraktívniť, no zachovať pritom v najväčšej možnej miere dizajn materskej spoločnosti. Druhým, no podstatnejším cieľom bolo sprístupniť produkty Mary Cohr aj na predaj prostredníctvom e-shopu. V...

Nová DonáškaKvetov.sk k MDŽ

7. marec 2019

Po desiatich rokoch úspešnej prevádzky už portál DonáškaKvetov.sk pôsobil po dizajnovej značne zastaralo. Preto sme pri príležitosti Medzinárodného dňa žien pripravili jeho redizajn. Cieľom bolo "oživiť" vzhľad portálu, spraviť ho prístupnejším a atraktívnejším...

Spokojní klienti

Ceníme si dôveru mnohých významných klientov

Môžeme vám pomôcť?

Sme otvorení každej požiadavke. Radi využijeme naše skúsenosti vo váš prospech.